info@kocarms.com   +90 312 212 34 42

MASAI MARA EXTRA BLACK

MASAI MARA EXTRA BLACK

Ürün Özellikleri

Kalibre
12-3"
Fişek Yatağı
76 mm
Mekanizma
Kinetik enerjili, döner başlı inertia sistem
Namlu Uzunluğu
61-66-71-76 cm
Şok
5 Marapro C-IC-M-IM-F
Şerit Genişliği
8 mm
Dipçik Uzunluğu
342 mm
D-H
55±1 mm, 45-50-60 mm ayarlanabilir
D-C
37±1 mm
Ağırlık
2.95 kg
El Kundağı
Plastik, özel desen
Gövde
Aluminyum, siyah eloksal kaplama
Dipçik
Plastik, özel desen
Şarjör Kapasitesi
4+1x12/76
Emniyet
Tetik emniyeti ve Sökülebilir tetik grup emniyet sistemi
Tetik Korkuluğu
Aluminyum, siyah eloksal kaplama
Tetik
Değiştirilebilir RTS tetik sistemi, Tetik emniyeti, Otomatik kilitleme sistemi, Anti tekrar önleyici sistem
Gez
Fiber optik gez
Omuzluk
Özel poliüretan kauçuk

Teknoloji

Removable Trigger System çıkarılabilir tetik grubu sistemidir. İlk defa yarı otomatik tüfeklerde firmamız tarafından geliştirilip üretilmiş ve patent hakları ile koruma altına alınmıştır. Tek bir hareketle tetik grubunu çıkarıp temizleyebilir veya evde işyerinde çıkarıp silahınızı emniyetli şekilde muhafaza edebilirsiniz.
Kinetic Drive, kinetik enerji ile çalışan tüfek mekanizma sistemidir. Atışlarda daha etkili mesafe ve daha temiz mekanizma gibi özellikleriyle diğer sistemlerden avantajlıdır.
Easy Load, fişek dolumunda hız, kolaylık ve aerodinamik tasarımıyla zor şartlarda bile kullanıcıya daha kolay, konforlu ve basit doldurma imkanı sağlamaktadır. 
Bütün ürünler min. 1300 bar özel mermilerle dayanıklılık vb. testleri yapılmaktadır.
Trigger Safety System, tetik emniyet sisteminin yanında silahta ikinci bir emniyet sistemidir. Tetik grubu silahtan sökülünce silah otomatikmen kullanım dışı kalmaktadır ve emniyette olmaktadır.
Removable Ejector, Ar-Ge departmanımız tarafından geliştirilen ve hakları patentle koruma altında olan yeni nesil fişek attırıcı sistemdir. Kolaylaıkla monte-demonte olup, istenildiği zaman temizlenip veya yenisi ile değiştirilebilir bir sistemdir. Diğerlerinin aksine herhangi bir teknik teçhizata gerek duymaz.
Marapro Choke, özel olarak farklı gruplama ölçülerine göre dizayn edilmiş, özel malzemelerden üretilmiş yeni nesil şok sistemidir.
Marabored Barrel, yeni nesil tek parça namlu sistemidir. Yasal hakları patentle koruma altında olan sistem, monte-demonte, temizlik, daha az parça ve aerodinamik gibi farklarıyla silaha ayrı bir avantaj katmaktadır.